image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml

DRABINY ABSORBER

Projektujemy, dostarczamy i montujemy drabiny. Drabiny ewakuacyjne, drabiny elewacyjne. Akcesoria do drabin.

DRABINY BEZ KOSZA

Drabiny bez kosza zabezpieczającego wykonane ze stali czarnej ocynkowanej lub aluminium. Mocowane głownie do wysokości 4 metrów z podstawowymi uchwytami 16 cm i szczeblami antypoślizgowymi. Stosuje się przy wejściach na klatki schodowe przy wyłazach dachowych.

DRABINY Z KOSZEM

Drabiny z koszem ochronnym wykonane ze stali czarnej ocynkowanej lub aluminium. Mocowane głownie na wysokości od 4 do nawet 30 metrów z podstawowymi uchwytami do 40 cm i szczeblami antypoślizgowymi. Stosuje się przy wejściach na dachy wysokich hal i magazynów.

DRABINY Z ASEKURACJĄ

System zabezpieczający przed upadkiem z drabiny dla każdej wysokości i typu drabiny. Wyróżniamy 2 rodzaje systemów: linowy oraz szynowy. Oba systemy mocowane są do drabiny na stałe i umożliwiają bezpieczne poruszanie się w ciągach pionowych.

SZUKASZ PRODUKTU LUB ROZWIĄZANIA?

  • DRABINY EWAKUACYJNE, ELEWACYJNE

    Drabiny ewakuacyjne oraz drabiny elewacyjne to rozwiązania najczęściej dostarczane przez firmą Abosrber dla naszych klientów. Dodatkowo montujemy również drabiny dachowe czy wewnątrz budynków. Wszystkie dostarczane produkty dopasowujemy indywidualne do klienta poprzez badanie potrzeb, aż do propozycji kompleksowej optymalnej oferty.

    Drabiny składają się z wielu podzespołów, które można łączyć lub uzupełniać w zależności od możliwości oraz potrzeb inwestycji. Dostarczamy drabiny podstawowe mocowane na niskich wysokościach bez kosza ochronnego, najczęściej do 4 metrów. Dla dachów i przestrzeni powyżej 4 metrów mocujemy już drabiny z koszem ochronnym, a dodatkowo co 12 metrów wymagany jest montaż podestu spoczynkowego.

  • DRABINA Z KOSZEM OCHRONNYM

    Drabina z koszem ochronnym mocuje się najczęściej do elewacji na zewnątrz na wysokościach nawet do 30 metrów. Sam montaż drabiny nie jest skomplikowany, jednak aby wykonać go poprawnie należy już pewne doświadczenie. Im wyższa drabina, tym jest cięższa i z większej ilości modułów się składa co powoduję, że jest więcej punktów newralgicznych podczas jej mocowania. Dostarczamy drabiny wykonane z różnych materiałów: stali czarnej, aluminium czy na specjalne potrzeby drabiny do pracy w środowisku kwasowym.